MULTIMEDIALNY KURS BIPOLARNA REFLEKSOLOGIA JELITA GRUBEGO
(I edycja)

OBEJRZYJ: BEZPŁATNE SZKOLENIE- WEBINAR

Bipolarna Refleksologia Jelita Grubego

Jelito grube to część układu trawiennego i „mózgu trzewnego”.
To nie tylko organ, który przyczynia się do oczyszczania ciała, ale jedna z „siedzib” podejmowania decyzji, rozwijania intuicji, powstawania przeczuć, ale też lęku i napięcia. Jego kondycja wpływa też na stan umysłu.

SIĘGNIJ PO DOBRODZIEJSTWA REFLEKSOLOGII JELITA GRUBEGO - DOŁĄCZ DO KURSU W PRZEDSPRZEDAŻY!

Jelito grube to też mapa odruchowa, która koresponduje ze wszystkimi narządami wewnętrznymi.

mapa receptorów jelita grubego

Przykładowy film instruktażowy z kursu

Jeśli jelito grube niedomaga, to dokuczają Ci swoiste problemy z trawieniem i wchłanianiem, wzdęcia, odbijania, poczucie ciężkości całego ciała, zaparcia czy bóle brzucha i biegunki.
To jedne ze wskazań do bipolarnej refleksologii jelita grubego.

Przykładowy film instruktażowy z kursu

Istnieją też objawy nieswoiste, świadczące o nierównowadze jelita grubego. Rzadko kojarzą się nam z jego kondycją.
To choćby tzw. mgła mózgowa, czyli niemożność zebrania myśli, koncentracji i uczenia się. Także poczucie ciężkości w głowie i rozbiegania oczu, bóle i napięcie z tyłu głowy i w okolicach karku, bóle i sztywność pleców.

Przy tych dolegliwościach też śmiało możesz sięgnąć po zabieg bipolarnej refleksologii jelita grubego!

Hybrydowy warsztat bipolarnej refleksologii jelita grubego w przystępny sposób uczy Cię nowej perspektywy pracy refleksorycznej  zarówno na mapach odruchowych  jelita grubego zlokalizowanych m.in.: na podudziach, łopatkach, wzdłuż kręgosłupa i na szyi, jak i bezpośredniej pracy z  jelitem grubym przez powłoki brzuszne.
Do tej formy refleksologii wykorzystasz nie tylko czubki czy opuszki palców rąk, ale całe dłonie a nawet uda i kolana!

W pierwszej premierowej edycji kursu znajdziesz

• dwa webinary na żywo - wstępny i podsumowujący do nieograniczonego odtwarzania
  • filmy instruktażowe z dożywotnim dostępem
  • materiały do pobrania - skrypt do nauki bipolarnej refleksologii jelita grubego
  • stały nadzór mentorski nad procesem uczenia się
  • certyfikat poświadczający uczestnictwo w kursie

BIPOLARNA REFLEKSOLOGIA JELITA GRUBEGO

Ta forma pracy nie zatrzyma Cię w jednym miejscu

Podczas terapii będziesz zmieniać pozycje ciała, podobnie Twój klient

To zupełnie inna praca refleksoryczna niż ta, którą znasz do tej pory

Zwieńczeniem Twojej samodzielnej nauki jest certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia. Certyfikat otrzymujesz dopiero po uczestnictwie w webinarze podsumowującym oraz po pozytywnej weryfikacji Twojej aktywności na platformie.

Podczas szkolenia omówię zagadnienia teoretyczne związane z refleksologią jelita grubego  oraz  poznasz różne techniki stymulacji jego receptorów  i samego narządu. Techniki możesz połączyć z każdym masażem i terapią albo możesz stosować je jako oddzielną formę pracy terapeutycznej.

Co znajdziesz w środku kursu?

Zasady nauki - z możliwością wydrukowania

Zajęcia praktyczne - zabieg refleksologii jelita grubego prowadzone przez autorkę

Materiały do pobrania - mapy oraz skrypt do nauki refleksologii jelita grubego

Panel do wykładów online na żywo - Teoria refleksologii jelita grubego oraz sesja Q/A - Dwa spotkania na żywo +3h

Każda lekcja musi być oznaczona jako przerobiona, widoczne są postępy w nauce

W panelu znajdziesz również moduły bonusowe

Co możesz uzyskać wykonując zabiegi bipolarnej refleksologii jelita grubego?

- wsparcie funkcjonowania jelit i całego procesu trawienia

- wsparcie metabolizmu i procesów odgazowania organizmu

- wsparcie funkcji umysłowych

Co może poczuć Twój klient?

- przestrzeń i miękkość w brzuchu

- rozluźnienie pleców i karku

- ogólną lekkość w ciele

- „ jasność” i lekkość w głowie

Uczestnicy kursów Szkoły Multiterapii o kursach:

Poznaj autorkę kursu

Beata Sekuła praktykuje multirefleksologię od ponad 18 lat, jest mentorką i lifecoachem. Prowadziła Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy MIRT, który przekształciła w Szkołę Multiterapii. Jest twórczynią unikalnego podejścia do pracy z twarzą, czyli drepoterapii albo inaczej wielowarstwowej terapii twarzy.

W 2020 roku opublikowała książkę Terapie twarzy w innowacyjnym ujęciu wielowarstwowym, Tom 1, Refleksologia manualna.
To pierwsza tego typu publikacja w Polsce i na świecie, która zawiera nieznane wcześniej fakty z "życia mózgu" i wyjaśnia jego koneksje z terapiami twarzy.

Prowadzi na FB FanPage Z miłości do refleksologii oraz grupę zamkniętą Szkoła Multiterapii.
Z miłości do refleksologii skupia obecnie ponad 25 tysięcy terapeutów i sympatyków refleksologii i terapii twarzy.
To największy branżowy FP na świecie.

Od 2021 roku Beata Sekuła prowadzi kursy hybrydowe, gdzie łączy naukę online z nauką stacjonarną. Kursy te doskonale służą samodzielnej nauce technik terapeutycznych i korzystają z nich słuchacze na całym świecie.

Beata kocha medycynę, literaturę, sztukę i filozofię. W wolnych chwilach maluje i zajmuje się dziewiarstwem artystycznym.

Jaka jest cena kursu w PRZEDSPRZEDAŻY?

Kurs: BIPOLARNA REFLEKSOLOGIA JELITA GRUBEGO (1 EDYCJA)

• Wykład - teoria refleksologii jelita grubego - 3 godziny teoretycznej wiedzy na żywo online (webinar)
  • Moduł z nagraniami praktycznymi - refleksologii jelita grubego
  • Materiały do pobrania - skrypt, mapy