MULTIMEDIALNY KURS: LIFTING TERAPEUTYCZNY TWARZY DRE (1 EDYCJA)

Lifting terapeutyczny to sztuka dialogu z wszystkimi warstwami twarzy osobno i w kompilacji - naucz się tej sztuki!

Nowatorskie w Polsce i na świecie podejście do liftingu twarzy.
Bazuje na polskiej autorskiej drepoterapii, czyli wielowarstwowej terapii twarzy (a poprzez twarz także całego ciała).

• pierwsza edycja
  • ograniczona ilość miejsc
  • materiały do pobrania
  • dożywotni dostęp
  • wiele bonusów

Jeśli jesteś kosmetologiem, masażystą, fizjoterapeutą, lekarzem, refleksologiem albo po prostu interesujesz się pracą twarzą w twarz z twarzą, chcesz poznać liftingujące aspekty drepoterapii, nie możesz lub nie potrzebujesz uczestniczyć w pełnym, długotrwałym treningu z zakresu wszystkich terapii twarzy- to ten multimedialny warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Oto co otrzymasz, dołączając do kursu:

Wykład - teoria liftingu DRE - 4 godziny teoretycznej wiedzy na żywo (webinar)

Wykład będzie prowadzony na żywo w pierwszym dniu startu kursu, ale zostanie wgrany do panelu dla osób nieobecnych.

Lekcje video - zajęcia praktyczne

‍Moduł z nagraniami praktycznymi - wybrane techniki refleksologii twarzy, Yin miofascioplastyki, terapii powięziowej, limfodrenażu oraz Yang miostymulacja.

Proces krok po kroku

‍Kurs przeprowadzi Cię przez cały proces od teorii poprzez zasady nauki po zajęcia praktyczne.

Sprawdzone schematy i praktyczne zadania

‍Dostaniesz praktyczną wiedzę o Liftingu DRE - w formie sprawdzonych technik, które możesz zastosować u siebie.

Bonusy oraz materiały bonusowe do pobrania

‍- mapy do pobrania,
- skrypt do nauki DRE,
- nagranie autoterapia refleksoryczna rąk,
- nagranie punkty na twarzy,
- dożywotni dostęp do kursu,

Dodatkowe spotkanie online - webinar Q/A

‍Otrzymasz odpowiedzi na pojawiające się pytania w czasie webinaru - termin zostanie podany w panelu kursu.

Dołączysz do I (premierowej) edycji kursu

‍Prezentowany kurs jest premierową edycją z okazji 18 rocznica prowadzenia działalności mentorskiej autorki

Dołączysz do grupy na FB - Szkoły Multiterapii

‍Uczestnicz w dyskusjach, otrzymaj feedback i analizuj case study w grupie zamkniętej na FB.

Uczestnicy kursu stacjonarnego
LIFTING TERAPEUTYCZNY TWARZY DRE o kursie :

Co znajdziesz w środku kursu?

Zasady nauki - z możliwością wydrukowania

Zajęcia praktyczne - zabiegi DRE prowadzone przez autorkę

Materiały do pobrania - mapy oraz skrypt do nauki DRE

Panel do wykładów online na żywo - Teoria DRE oraz sesja Q/A

Każda lekcja musi być oznaczona jako przerobiona, widoczne są postępy w nauce

W panelu znajdziesz również moduły bonusowe

KURS TEN POSŁUŻY CI DO:

• Stworzenia doskonałej procedury liftingującej twarz, innej niż wszystko, co znasz do tej pory. W jej skład wchodzą wybrane elementy cieszących się ogromną popularnością terapii twarzy: manualna refleksologia twarzy, Yin miofascioplastyka twarzy, szyi i dekoltu, Yang miostymulacja, limfodrenaż twarzy oraz biodynamiczna osteoplastyka głowy.
  • Zapoznania się fenomenu ludzkiego ciała, czerpania z tego ogromnej radości zawodowej, a także dzielenia się z ludźmi tym niewątpliwym dobrem. Twarz to naprawdę najciekawsza powierzchnia ciała!
  • Zrozumienia zależności między makro i mikrosystemami ciała, jakimi są nie tylko mapy odruchowe, ale także same tkanki.

Słuchacz tego warsztatu natychmiast wykorzysta swoje nowe umiejętności w praktyce. DRE lifting terapeutyczny może być samodzielnym zabiegiem lub stać się elementem każdego rytuału kosmetycznego czy masażu twarzy/ciała oraz każdej innej terapii.

Tego swoistego dialogu z tkankami uczy twórczyni wielowarstwowej terapii twarzy - Beata Sekuła. Autorka pierwszego w Polsce i na świecie pdręcznika tematycznego pt. Terapie twarzy Tom 1. Refleksologia manualna, opisującego także podstawy drepoterapii. Beata jest mentorem refleksologii multimetodologicznej, orędownikiem idei, aby terapie twarzy stały się podstawowym świadczeniem ochrony zdrowia, propagatorem medycyny idealnie zintegrowanej, czyli połączenia podejścia akademickiego i holistycznego. Organizuje Dni Praktyki Terapii Twarzy, podczas których zawsze i bez żadnych opłat możesz się dokształcać.

Jaka jest cena kursu w?

Kurs: LIFTING TERAPEUTYCZNY TWARZY DRE (1 EDYCJA)

• Wykład - teoria liftingu DRE - 4 godziny teoretycznej wiedzy na żywo online (webinar)
  • Moduł z nagraniami praktycznymi - wybrane techniki limfodrenażu