Raz na 4 lata!📅 tylko do 👉29 lutego Cena obniżona o 80%

Skorzystaj z tej limitowanej oferty promocyjnej do końca lutego

Tej propozycji nie znajdziesz w moim sklepie - NERW BŁĘDNY -85% [TYLKO DLA MOICH CZYTELNIKÓW]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

🌟 Przegapiłaś promocję? Nie martw się! 🌟
Mam dla Ciebie świetną wiadomość!
Dołącz do mojej ekskluzywnej listy mailingowej już dzisiaj, a będziesz otrzymywać informacje o nadchodzących promocjach.

Nie przegap kolejnej okazji! Zapisz się teraz.

Otrzymasz SMS z powiadomieniem o promocjach.

Słuchacze o wykładzie

Wszystko to otrzymasz JUŻ DZISIAJ z 85% zniżką za jedyne 97 zł!

Uwaga: cena obniżona tylko do końca tej promocji.
Cena w moim sklepie to 597zł

UWAGA: Promocja znika za 15 minut - dołącz już teraz

+ 2#BONUSY gratis

• webinar: Stres i jego pochodne w "szkiełku" refleksologa i terapeuty twarzy 0zł 597 zł (3 godz.09min.)

--------------

ALE TO NIE WSZYSTKO!

Jeżeli zdecydujesz się na dołączenie do tego wykładu DZISIAJ, otrzymasz jeszcze jeden #BONUS

Trening Świadomego Oddechu - nagranie

"Nie umiem sobie już teraz wyobrazić jak mogłam być terapeutą bez umiejętności świadomej pracy z oddechem i bez tzw. praktyki obecności" ~ Beata

--------------

Wykład specjalizacyjny NERW BŁĘDNY + 3 BONUSY

Nie zwlekaj dzisiaj cena tylko 97zł z okazji 21 rocznicy mojej praktyki

SKORZYSTAJ TUTAJ>>

A co jeśli mi się nie spodoba?

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji!

Nikt nie lubi kupować kota w worku.
Dołącz do Szkoły.

Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie - zwrócę Ci 100% pieniędzy.

BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ

🌟 Przegapiłaś promocję? Nie martw się! 🌟
Mam dla Ciebie świetną wiadomość!

Nie przegap kolejnej okazji! Zapisz się teraz.

Otrzymasz SMS z powiadomieniem o promocjach.

Beata Sekuła. Autorka pierwszego w Polsce i na świecie podręcznika tematycznego pt. Terapie twarzy Tom 1. Refleksologia manualna, opisującego także podstawy drepoterapii. Beata jest mentorem refleksologii multimetodologicznej, orędownikiem idei, aby terapie twarzy stały się podstawowym świadczeniem ochrony zdrowia, propagatorem medycyny idealnie zintegrowanej, czyli połączenia podejścia akademickiego i holistycznego. Organizuje Dni Praktyki Terapii Twarzy, podczas których zawsze i bez żadnych opłat możesz się dokształcać. Prowadzi Szkołę Multiterapii w Józefowie pod Warszawą. W tym roku obchodzi 21 rocznicę praktyki terapeutycznej i mentorskiej.