WEBINAR SPECJALIZACYJNY
Stres i jego pochodne
w "szkiełku" refleksologa i terapeuty twarzy

Stres i jego pochodne to temat pierwszego webinaru specjalizacyjnego dla refleksologów i terapeutów twarzy. Omówimy nań klinikę zagadnienia, mechanizmy naszej pracy, różne sposoby postępowania , ale przede wszystkim skupimy się na poszerzaniu perspektywy terapeutycznej.

DOŁĄCZ DO WEBINARU

Pierwszy webinar z cyklu odbędzie się 1 grudnia o godz. 20.00. Kolejne webinary będą w każdą 3 środę miesiąca począwszy od stycznia do maja 2022 roku. Linki do webinarów otrzymają Państwo w mejlach.

Nasza praca może przyjąć charakter ogólnostymulujący, objawowy, kombinowany, zintegrowany i nie tylko.

Mamy różne rodzaje refleksologii , które mogą być wiodące, podczas gdy inne – uzupełniające.

Mapy odruchowe możemy kompilować na wiele sposobów - względem powiązań funkcjonalnych, energetycznych lub związanych z podobieństwami kształtów albo z wywiadem terapeutycznym.

Możemy pracować manualnie i narzędziowo, a nawet intencyjnie i …. bezdotykowo. Możemy promować zdrowie już podczas wywiadu motywacyjnego.

Nawet nerw błędny wsłucha się w nasze działania. Możemy uczyć ludzi autoterapii, świadomie motywować i nieświadomie demotywować. Im więcej wiemy i czujemy, tym lepiej się sprawdzamy!

• CYKL WEBINARÓW SPECJALIZACYJNYCH
  • OGRANICZONA LICZBA MIEJSC W POKOJU WEBINAROWYM
  • DOŻYWOTNI DOSTĘP DO NAGRANIA W PANELU ZAMKNIĘTYM
DOŁĄCZ DO WEBINARU

Kursy specjalizacyjne powstały nie tylko na skutek moich obserwacji rozwoju profesji, ale też z inicjatywy terapeutów, ich poczucia niedosytu i woli dokształcania oraz mocnego osadzenia w zawodzie.

Z doświadczenia wiem, że terapeuci uwielbiają „konsumować” wszelką wiedzę, ale jeśli jest jej zbyt wiele i pochodzi z różnych kierunków, to niektóre treści umykają, rozmywają się albo trudno dokonać wyboru, co jest najistotniejsze, dlatego tak ważny jest esencjonalny sposób ich podawania i czasem … podstawienie czegoś „prosto pod nos”.

Takie właśnie będą moje webinary specjalizacyjne.

Beata Sekuła

DO WEBINARU MOŻESZ DOŁACZYĆ TUTAJ:

WEBINAR 2 NA ŻYWO: 19 STYCZNIA 2022r. GODZ. 19:00

427 zł 177 zł

oszczędzasz dodatkowe 250 zł!

PAKIET 6 w jednym

1230 zł 587 zł

Kup pakiet - oszczędzasz dodatkowe 475zł!

POZOSTAŁE WEBINARY SPECJALIZACYJNE

WEBINARY ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDĄ 3 ŚRODĘ MIESIĄCA OD STYCZNIA DO MAJA 2021 O GODZ: 19:00.

WEBINAR 1 NAGRANIE: 01 GRUDNIA 2021r.

KUP NAGRANIE Z WEBINARU

WEBINAR 3 NA ŻYWO: 16 lutego 2022r.

427 zł 177 zł

WEBINAR 4 NA ŻYWO: 16 marca 2022r.

427 zł 177 zł

WEBINAR 5 NA ŻYWO: 20 kwietnia 2022r.

427 zł 177 zł

WEBINAR 6 NA ŻYWO: 18 maja 2022r.

WYBIERZ PAKIET 6 WEBINARÓW W JEDNYM

1230 zł 587zł

KUP PAKIET
6 W JEDNYM

Kup pakiet - oszczędzasz dodatkowe 475zł!

Poznaj autorkę webinarów:

Beata Sekuła praktykuje multirefleksologię od ponad 18 lat, jest mentorką i lifecoachem. Prowadzi Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy MIRT oraz Szkołę Multiterapii. Jest inicjatorką założenia Polskiego Towarzystwa Refleksologicznego PTR. Jest autorką unikalnego podejścia do pracy z twarzą, czyli drepoterapii albo inaczej wielowarstwowej terapii twarzy. W ubiegłym roku opublikowała książkę Terapie twarzy w innowacyjnym ujęciu wielowarstwowym, Tom 1, Refleksologia manualna. To pierwsza tego typu publikacja w Polsce i na świecie, która zawiera nieznane wcześniej fakty z "życia mózgu" i wyjaśnia jego koneksje z terapiami twarzy. Prowadzi na FB FanPage Z miłości do refleksologii oraz grupę zamkniętą Szkoła Multiterapii Z miłości dp refleksologii skupia obecnie ponad 20 tysięcy terapeutów i sympatyków refleksologii i terapii twarzy. To największy branżowy FP na świecie. Od 2021 roku prowadzi kursy hybrydowe, które służą po części samodzielnej nauce technik terapeutycznych. Wszystko z przekonania, że niektóre formy refleksologii powinni znać wszyscy. Beata kocha medycynę, literaturę, sztukę i filozofię. W wolnych chwilach maluje i zajmuje się dziewiarstwem artystycznym.

PARTNERZY: