Założycielka szkoły - Beata Sekuła

Beata Dmitruk-Sekuła - mentorka refleksologii multimetodologicznej, założycielka Międzynarodowego Instytutu Refleksologii Twarzy MIRT oraz Szkoły Multiterapii Twarzy.
Inicjatorka i prowadząca Ogólnopolskie Spotkania Refleksologiczne oraz Dni Praktyki Refleksologów i Terapeutów Twarzy. Założycielka Polskiego Towarzystwa Refleksologii PTR.
Autorka innowacyjnych technik pracy takich jak YIN Miofascioplastyka twarzy, szyi i dekoltu, YANG stymulacja mieśni, biodynamiczna osteoplastyka głowy oraz limfodrenaż manualny i narzędziowy twarzy.
Te samodzielne terapie składają się na nowatorskie w Polsce i na świecie podejście do pracy z zasobami wielowarstwowości twarzy, czyli drepoterapię. Autorka wielowarstwowej autoterapii twarzy TFC, która pozwoli terapeutom twarzy pracować z dużymi grupami osób jednocześnie.

Terapie twarzy praktykuje od ponad 21 lat, uczy od ponad 19. Absolwentka Wydziału Pielęgniarskiego. Jej Alma Mater to Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresów: Public Relations
( UW i PAN Warszawa), Zarządzania Potencjałem Społecznym i Doradztwa Zawodowego (Międzynarodowa Szkoła Menadżerów w Warszawie) oraz LifeCoaching (Collegium Civitas w Warszawie). Po szkole Coachingu Oddechu Grzegorza Pawłowskiego oraz szkole Integracji Oddechem i Integrującej Obecności Colina P.Sissona i Magdaleny Janickiej.

Moim największym marzeniem zawodowym jest, aby terapie twarzy stały się zwykłym świadczeniem zdrowotnym czy profilaktycznym, częścią podstawowego programu ochrony zdrowia Polaków dostępną w każdej placówce służby zdrowia, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Niniejszym chcę Cię zachęcić do odkrycia własnej drogi terapeutycznej. Ba, nowej drogi życiowej, która być może nigdy wcześniej nie przyszła Ci na myśl. Podobnie jak mnie!

Zapraszam Cię w tę Podróż! Dołącz do szkoły >>